PRADINIO / PAGRINDINIO UGDYMO KLASIKINIO ŠOKIO  PROGRAMA

.

Tikslas ugdyti klasikiniam šokiui (baletui) gabius vaikus bei paauglius, plėtojant šokio technikos ir kūrybinius gebėjimus.

MOKOMIEJI DALYKAI: 1-3 kl.: klasikinis šokis, šiuolaikinis šokis, sceninė raiška ir pasirenkamasis dalykas – vaidyba arba fizinis pasirengimas.

.

MOKOMIEJI DALYKAI 4–7 kl.: klasikinis šokis, šiuolaikinis šokis, pasaulio tautų šokis, puantų technika, choreografija, sceninė raiška ir pasirenkamieji dalykai.

.

PROGRAMOS TRUKMĖ: 7 metai

.

UGDYTINIŲ AMŽIUS: 8–19 metų
.
MOKYTOJAI:                                   
https://ksmm.lt/wp-content/uploads/2021/12/Laimute-Ziupkiene-350x500-1-180x320.jpg

Laimutė Žiupkienė

mokytoja metodininkė
https://ksmm.lt/wp-content/uploads/2021/12/Albina-Lenortaviciene-350x500-1-180x320.jpg

Albina Lenortavičienė

vyresnioji mokytoja
https://ksmm.lt/wp-content/uploads/2021/12/Silvija-Navardauskaite-350x500-1-180x320.jpg

Silvija Navardauskaitė

mokytoja metodininkė
https://ksmm.lt/wp-content/uploads/2021/12/Goda-Puleikyte-350x500-1-180x320.jpg

Goda Puleikytė

vyresnioji mokytoja
https://ksmm.lt/wp-content/uploads/2021/12/Indre-Ivanauskyte-350x500-1-180x320.jpg

Indrė Ivanauskytė

mokytoja
https://ksmm.lt/wp-content/uploads/2021/12/Algirdas-Juzvikas-350x450-1-180x320.jpg

Algirdas Juzvikas

mokytojas metodininkas
PATIRTIS PROFESINĖJE SRITYJE

KSMM šokio skyriaus mokytojai – šokio profesionalai, buvę/esami Kauno valstybinio muzikinio teatro, Kauno šokio teatro „Aura“, Anželikos Cholinos šokio teatro trupių nariai, įgiję išsilavinimą Nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų mokykloje, Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, Klaipėdos universiteto Choreografijos katedroje ir kitur, spektaklių bei projektų kūrėjai. Jų mokiniai – daugkartiniai tarptautinių ir respublikinių konkursų laureatai.


  TVARKARAŠTIS
                      Užsiėmimai vyksta adresu V. Krėvės pr. 50

Parsisiųsti      

Klasikinio šokio programa (nuo 2022-09-02) 

1 klasė
Pirmadienis 15.30 – 17.00 Šiuolaikinis šokis (203 salė)
Pirmadienis 17.00 – 17.45 Fizinis pasirengimas* (111 salė)
Pirmadienis 17.20 – 18.05 Vaidyba* (109 kab.)
Antradienis 14.45 – 16.15 Klasikinis šokis (111 salė)
Antradienis 16.15 – 17.00 Sceninė raiška (111 salė)
Antradienis 17.00 – 17.45 Improvizacija* (106 salė)
Ketvirtadienis 14.30 – 16.00 Klasikinis šokis (111 salė)
2 klasė
Pirmadienis 14.45 – 16.15 Klasikinis šokis (111 salė)
Pirmadienis 16.15 – 17.00 Sceninė raiška (111 salė)
Pirmadienis 17.00 – 17.45 Fizinis pasirengimas* (111 salė)
Pirmadienis 17.20 – 18.05 Vaidyba* (109 kab.)
Ketvirtadienis 14.30 – 16.00 Šiuolaikinis šokis (201 salė)
Penktadienis 14.30 – 16.00 Klasikinis šokis (111 salė)
3 klasė
Pirmadienis 14.45 – 15.30 Sceninė raiška (211 salė)
Pirmadienis 15.30 – 17.00 Klasikinis šokis (211 salė)
Pirmadienis 17.00 – 17.45 Fizinis pasirengimas* (111 salė)
Pirmadienis 17.20 – 18.05 Vaidyba* (109 kab.)
Antradienis 15.15 – 16.45 Klasikinis šokis (308 salė)
Antradienis 17.00 – 17.45 Improvizacija* (106 salė)
Ketvirtadienis 16.00 – 17.30 Šiuolaikinis šokis (111 salė)
4 klasė      
Pirmadienis 15.30 – 16.15 Sceninė raiška (308 salė)
Pirmadienis 16.15 – 17.45 Klasikinis šokis (308 salė)
Antradienis 16.15 – 17.00 Joga* (203 salė)
Antradienis 17.00 – 18.30 Pasaulio tautų šokis (308 salė)
Trečiadienis 15.30 – 17.00 Klasikinis šokis (308 salė)
Penktadienis 15.15 – 16.00 Sceninė raiška (I) (308 salė)
Penktadienis 16.00 – 17.30 Šiuolaikinis šokis (308 salė)
Penktadienis 17.30 – 18.15 Vaidyba* (109 kab.)
Penktadienis 17.35 – 18.20 Puantų technika* (211 salė)
5 klasė      
Pirmadienis 16.30 – 18.00 Pasaulio tautų šokis (303 salė)
Antradienis 16.15 – 17.45 Klasikinis šokis (211 salė)
Antradienis 17.45 – 18.30 Sceninė raiška (211 salė)
Trečiadienis 15.30 – 17.00 Šiuolaikinis šokis (201 salė)
Penktadienis 16.05 – 17.35 Klasikinis šokis (303 salė)
Penktadienis 17.35 – 18.20 Puantų technika* (211 salė)
6 klasė
Pirmadienis 18.30 – 20.00 Klasikinis šokis (303 salė)
Antradienis 16.45 – 18.15 Klasikinis šokis (303 salė)
Antradienis 18.15 – 19.00 Sceninė raiška (303 salė)
Trečiadienis 16.30 – 18.00 Pasaulio tautų šokis (211 salė)
Trečiadienis 18.30 – 19.15 Puantų technika* (308 salė)
Ketvirtadienis 17.30 – 19.00 Klasikinis šokis (211 salė)
7 klasė
Pirmadienis 17.45 – 19.15 Klasikinis šokis (308 salė)
Pirmadienis 19.15 – 20.00 Choreografija-kūrybiniai darbai (308 salė)
Trečiadienis 17.00 – 18.30 Klasikinis šokis (308 salė)
Trečiadienis 18.30 – 19.15 Puantų technika (308 salė)
Trečiadienis 19.15 – 20.00 Sceninė raiška (308 salė)
Ketvirtadienis 17.00 – 18.30 Klasikinis šokis (308 salė)
*Šias pamokas lanko tik pasirenkamą dalyką pasirinkę mokiniai.

 

 

                           

       

Thanks to theidioms.com