SCENOS MENŲ VAIKAI (teatro kryptis)

.

Tikslaslavinti bendrąsias ir  teatro, choreografijos, muzikos dalykines kompetencijas.

PROGRAMOS TRUKMĖ: 1 metai

.

UGDYTINIŲ AMŽIUS: 4–6 m.
.
MOKYTOJAI: Goda Petkutė, Ligita Viršulytė, Lukas Katinas
Akompaniatorė: Laura Katinienė

.

PATIRTIS PROFESINĖJE SRITYJE

Ligita Viršulytė. Buvusi ilgametė Kauno šokio teatro „AURA“ šokėja, pedagogė, repetitorė. Kauno vaikų ir jaunimo teatro „Vilkolakis“ choreografė. Kaip šokio repetitorė yra dirbusi Nacionaliniuose dramos ir muzikiniuose teatruose. Daugelio tarptautinių ir respublikinių šokio konkursų nugalėtoja. Tarptautinių ir respublikinių šokio konkursų komisijų pirmininkė. Pedagoginė patirtis 27 metai.

Lukas Katinas (atlikimo menas, pedagogas). Šiuo metu studijuoja VDU Muzikos akademijoje bakalauro studijas, atlikimo menas (dainavimas) Prof. V. Prudnikovo klasėje. Nuo 2013m. dirba J. Naujalio muzikos gimnazijoje, kaip akordeono mokytojas. Pedagoginė patirtis 8 metai. Apdovanotas Lietuvos Respublikos Prezidentės D. Grybauskaitės padėkos raštų už puikų mokinių paruošimą tarptautiniams konkursams, bei Kauno mero V. Matijošaičio padėkos raštais.

 Laura Katinienė  (fortepijonas, pedagogas).  Nuo 2017m. dirba Garliavos meno mokykloje, fortepijono mokytoja. Nuo 2019 m. dirba VDU Muzikos akademijoje Doc. B. Sodaitytės klasėje, kaip koncertmeisterė. Stažavosi Mozarteum universitete (Salzburge). Tarptautinių ir respublikinių konkursų laureatė. Apdovanota Lietuvos Respublikos Prezidentės D. Grybauskaitės padėkos raštų už pripažinimą ir Lietuvos garsinimą tarptautiniuose konkursuose, Kauno mero V. Matijošaičio padėkos raštu už miesto garsinimą.

 .

KOKIOS PRIEMONĖS REIKALINGOS? Papildomos priemonės nereikalingos.

                                                           
                                                             
TVARKARAŠTIS
    Užsiėmimai vyksta adresu Kovo 11-osios g. 108

                           

                                          


    

Thanks to theidioms.com