NaujienosRenginiaiSveikiname IV respublikinio solfedžio konkurso „Kelionė į muzikos šalį 2022“ laureatus

17 lapkričio, 2022

Sveikiname IV respublikinio solfedžio festivalio-konkurso
„Kelionė į muzikos šalį 2022“ laureatus

2022 m. lapkričio 12 d. Vilniaus Karoliniškių muzikos mokykloje įvyko IV respublikinis solfedžio festivalis-konkursas „Kelionė į muzikos šalį 2022“. Renginyje dalyvavo keturios komandos iš Vilniaus, po vieną iš Kauno, Klaipėdos, Druskininkų ir Grigiškių. Visi dalyviai į festivalį/konkursą atvyko įvertinti savo žinių, gebėjimų, įgyti patirties, demonstruoti savo kūrybiškumą, kartu dainuoti, bendrauti, atrasti naujų draugų. Pasak Karoliniškių muzikos mokyklos direktorės ir renginio kuratorės Aldonos Skruibytės: „Čia susirinko patys gabiausi, talentingiausi Lietuvos vaikai, nes tai yra solfedžio, muzikos teorijos dalykas, reikalaujantis daug išmonės ir sumanumo, o kartu tai tėra tik žaidimas, leidžiantis dalyviams ir organizatoriams linksmai praleisti laiką“.
Mokiniai varžėsi įvairiose rungtyse. Pertraukų metu mokytojas ekspertas Vytautas Barkauskas demonstravo mokiniams, kaip galima taikyti muzikos programą „Music Maker Jam“ praktikoje ir dainuoti, kuriant muziką.

Festivalyje-konkurse dalyvavo ir Kauno Miko Petrausko scenos menų mokyklos solfedžio dalyko mokiniai: Inesa Aghasaryan, Gabija Grabažiūtė, Neda Maurušaitytė, Viktorija Nalivaiko, Regimantas Senkus.

Dėkojame mokiniams ir jų mokytojai Svetlanai Pūkienei už dalyvavimą IV respublikiniame solfedžio festivalyje-konkurse „Kelionė į muzikos šalį 2022“ ir sveikiname užėmus II vietą.

https://ksmm.lt/wp-content/uploads/2022/11/unnamed-5-scaled.jpg
https://ksmm.lt/wp-content/uploads/2022/11/unnamed-4-scaled.jpg

Thanks to theidioms.com