NaujienosRenginiaiAtvirų durų diena „REPETICIJA“

7 gegužės, 2024

Atvirų durų diena Kauno Miko Petrausko scenos menų mokykloje – „REPETICIJA“
    DATA: 2024 05 15 d.
LAIKAS: 18:00 val.
       VIETA: V. Krėvės pr. 50

VAIDYBA, ŠOKIS, MUZIKA – tai, kuo mes žavimės scenoje, tačiau retas žino, kaip tas grožis gimsta, kiek reikalauja pasišventimo, darbo, atsidavimo.
Jau gegužės 15 dieną 18:00 val., Kauno Miko Petrausko scenos menų mokykla suteiks galimybę visą tai ne tik pamatyti, bet ir išgyventi drauge.
Atvirų durų dienos metu turėsite progą atskleisti uždangą, už kurios sunkiai dirba kūrėjai. Galėsite pasigrožėti ne tik tobulai atliekamais kūriniais, tačiau kartu su artistais išgyventi visą kūrimo procesą nuo tekstų mokymosi, balso lavinimo, instrumentų paruošimo, raumenų paruošimo iki spektaklio repeticijų, meninio išpildymo ir vizijos įgyvendinimo scenoje. Susitiksite su šokėjais, muzikantais, atlikėjais, aktoriais, scenografais, kostiumų dailininkais, grimeriais, akrobatais, renginių organizatoriais, režisieriais. Turėsite galimybę pamatyti, išgyventi stebuklo scenoje kūrybinį procesą, pasikalbėti su gyva skulptūra. „Repeticijoje“ laukiami visi, kurie nori patirti scenoje vykstančią magiją, išgyventi tikras, nesuvaidintas akimirkas. Pamatyti, kaip žmonės kuria, ruošiasi, jaudinasi, repetuoja.Norintys ne tik pažiūrėti per „rakto skylutę“, galės patys prisidėti prie kūrybinio proceso, išbandyti drąsą, pajusti nevaržomą kūrybos polėkį. Susipažinsite su mokytojais, mokykloje vykdomomis programomis.
Ateik. Pamatyk. Išbandyk!

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/ksmmlt/domains/ksmm.lt/public_html/wp-content/themes/tabula/views/prev_next.php on line 10
Atgal
NAUJŲ MOKINIŲ PRIĖMIMAS Į ŠOKIO SKYRIŲ

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/ksmmlt/domains/ksmm.lt/public_html/wp-content/themes/tabula/views/prev_next.php on line 36
Kita
Naujų narių priėmimas į TEATRO IR INTEGRALAUS SCENOS MENO SKYRIŲ

Thanks to theidioms.com