NaujienosRenginiaiNuotolinis muzikos festivalis „LAISVALAIKIO MUZIKA – 2021“

24 lapkričio, 2021

VII respublikinis antro instrumento (fortepijono) nuotolinis muzikos festivalis
„LAISVALAIKIO MUZIKA – 2021“

Laikas – pats sąžiningiausias kritikas“ – yra pasakęs prancūzų rašytojas Andre Morua. Ir iš tiesų tik laiko perspektyvoje mes galime patikrinti bei įvertinti savo darbų, veiklos, kūrinių prasmingumą ir svarbą.

Respublikinis antro instrumento (fortepijono) muzikos festivalis „Laisvalaikio muzika“ – laiko jau patikrintas renginys ir, – kiek teko girdėti – labai laukiamas jaunųjų muzikantų, grojančių antruoju instrumentu (fortepijonu), kurie nori savo atrandama fortepijonine muzika dalytis su ją mylinčiais klausytojais. Todėl šiais metais, po trumpos vienerių metų pauzės, renginys sugrįžta ir, entuziastingos organizacinės grupės dėka, jau skaičiuoja septintuosius savo gyvavimo metus. Sugrįžtame kiek pasikeitę – išaugę iki Kauno Miko Petrausko scenos menų mokyklos statuso ir vadovaujami direktorės Linos Kaubrienės-Stunžėnienės, o taip pat pirmą kartą nuotoliniu būdu, tačiau su ta pačia festivalio kūrybine idėja, tikslais ir siekiais.

Labai džiaugiamės, kad nuotolinis festivalio formatas nesumažino jame norinčių dalyvauti gretų. Šiais metais festivalyje dalyvauja gausus būrys jaunųjų atlikėjų iš Kauno, Klaipėdos, Alytaus rajono, Raseinių, Utenos, Vilniaus ir Vilniaus rajono, Kėdainių, Druskininkų, Kelmės rajono (Šaukėnų), Rietavo, Šalčininkų rajono (Jašiūnų) ir Neringos muzikos ir meno mokyklų.

Dalyvių būrys ne tik džiugina savo gausa, bet, svarbiausia, darkart patvirtina, kad muzika – nesvarbu, ar atliekama pagrindiniu atlikėjo instrumentu, ar antruoju, – daro mūsų kasdienybę gražesne, muzikuojantiems teikia pažinimo džiaugsmą ir skatina jaunimą laisvalaikį leisti kultūringai, turiningai ir prasmingai.

Kad šis festivalis įvyktų, renginį kuravo direktoriaus pavaduotojos ugdymui: Lina Jančiuvienė ir Ingrida Visockienė; organizacinei grupei (mokytojos Valerija Dmitrenko, Angelė Dumčiuvienė, Vitalija Mačiokienė, Sandra Mikušauskienė, Agnė Pranculytė-Jončienė) vadovavo Jovita Tarvidienė; o organizacinės grupės veiklą koordinavo Irina Tranauskienė ir Agnė Rekuvienė.

Malonių įspūdžių linkime klausantis VII-ojo respublikinio antro instrumento (fortepijono) nuotolinio muzikos festivalio „LAISVALAIKIO MUZIKA – 2021“!

Fortepijono mokytoja metodininkė Agnė Rekuvienė


Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/ksmmlt/domains/ksmm.lt/public_html/wp-content/themes/tabula/views/prev_next.php on line 10
Atgal
Sveikinimai konkurso „Maestro ruduo 2021“ dalyviams

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/ksmmlt/domains/ksmm.lt/public_html/wp-content/themes/tabula/views/prev_next.php on line 36
Kita
Sveikinimai konkurso „Atlėk, sakale“ dalyviams

Thanks to theidioms.com