NaujienosRenginiaiRespublikinis teatralizuotas muzikos festivalis „ZOOMUZIKA – 2024“

19 balandžio, 2024

Daugiau nei šimtas spalvingais kostiumais ir kaukėmis pasipuošusių vaikų, įvairiais instrumentais skambanti muzika, melodingos ir linksmos dainelės, šventiška nuotaika. Tai nuotaikingas respublikinis teatralizuotas muzikos festivalis „ZOOMUZIKA – 2024“, vienas smagiausių metų renginių mūsų mažiesiems atlikėjams.

Festivalį „ZOOMUZIKA“ organizuoja Kauno Miko Petrausko scenos menų mokykla. Šis festivalis yra tradicinis, jau laiko patikrintas ir skaičiuoja ne pirmus savo gyvavimo metus. „Nuolat ieškodama įdomių įdėjų ir kitokio formato koncertų,  norėjosi sukurti kažko neįprasto. Pasitarus su pavaduotoja ugdymui Lina Jančiuviene pagalvojome, o kodėl nesuorganizuoti koncertą skirtą gyvūnams. Ši įdėja kilo todėl, kad pradiniame muzikiniame etape groja nemažai kūrinių apie gyvūnus. Nusprendėme, kad tai gali virsti teatralizuotu koncertu, kuriame vaikai turi įsikūnyti ir apsirengti savo atliekamo kūrinio personažu. Mokyklinis koncertas šiai dienai virto labai patraukliu ir visų vaikų laukiamu  respublikiniu festivaliu. Tai visos komandos darbas, kad šis renginys kiekvieną kartą vyktų kaip naujas spektaklis.“, – pasakoja šio festivalio sumanytoja ir koordinatorė Kauno Miko Petrausko scenos menų mokyklos Muzikos skyriaus vedėja Jovita Tarvidienė.

Originalios idėjos, gražios iniciatyvos visada atranda savo vietą koncertinėje estradoje, dalyvių skaičius kasmet augo, o šiemet perkopė ir 100. Šiemet renginyje dalyvavo jaunieji atlikėjai iš Kauno, Kauno rajono, Tauragės, Prienų, Šilalės, Kazlų Rūdos, Kėdainių, Jonavos, Telšių.

Balandžio 12d.  į atsinaujinusią Kauno viešosios Ąžuolyno bibliotekos „Žvaigždžių salę“ nuo ankstyvo ryto rinkosi mažieji žiūrovai, jų tėveliai, mokytojai ir visi norintys išgirsti ir pamatyti mažųjų atlikėjų įvairiausių gyvūnėlių istorijas. Vaikai pavirto savo pamėgtais herojais: Boružėle, Kiškučiu, Katinėliu, Meškiuku, Šuniuku, Krokodilu, Voveryte ir daugelį kitų žvėrelių personažų. Muzikuojantys 1-4 klasių vaikai įtraukė visus klausytojus į nuotaikinga ir spalvingą teatralizuotą muzikinį spektaklį. Festivalio dalyviai ne tik atliko muzikinius numerius, bet jau į sceną žengdavo savo personažu pavirtę mažieji „aktoriai“ – atropojo, atšuoliavo, atjojo. Tai puiki proga skleistis vaikų kūrybiškumui, muzikalumui, artistiškumui, įgyti sceninės patirties ir pajausti muzikavimo džiaugsmą.

Festivalį paįvairino Kauno Miko Petrausko scenos menų mokyklos teatro studijos „TeAtras“ nuotaikingi vaikų pasirodymai (mokytoja Vitalija Vyšniauskaitė). Vyko kūrybiškos ir linksmos gyvūnų personažų įgarsinimo „varžytuvės“, o teisėjais tapo salės žiūrovai, gausiais aplodismentais išrinkę pasirodymo favoritus.

Renginį vedė Kauno Miko Petrausko scenos menų mokyklos mokytojai Lukas Katinas ir Evelina Butienė.

Žiūrovai nuoširdžiai palaikė visus atlikėjus, tad šventė buvo graži ir jauki. Visi mažieji artistai, jų mokytojai ir koncertmeisteriai buvo apdovanoti padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis.

Parengė mokytojos metodininkės Agnė Pranculytė-Jončienė ir Evelina Butienė.

Daugiau foto: https://www.facebook.com/photo/?fbid=442117298203302&set=pcb.442143421534023

📸 Laima Geležė


Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/ksmmlt/domains/ksmm.lt/public_html/wp-content/themes/tabula/views/prev_next.php on line 10
Atgal
ŠOKIO SKYRIAUS MOKINIŲ KONCERTAS

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/ksmmlt/domains/ksmm.lt/public_html/wp-content/themes/tabula/views/prev_next.php on line 36
Kita
NAUJŲ MOKINIŲ PRIĖMIMAS Į ŠOKIO SKYRIŲ

Thanks to theidioms.com