PRADINIO / PAGRINDINIO UGDYMO ŠIUOLAIKINIO ŠOKIO  PROGRAMA

.

Tikslas ugdyti šiuolaikiniam šokiui gabius vaikus bei paauglius, plėtojant šokio technikos ir kūrybinius gebėjimus.

MOKOMIEJI DALYKAI 1–3 kl.: šiuolaikinis šokis, klasikinis šokis, sceninė raiška ir pasirenkamasis dalykas – vaidyba arba improvizacija.

.

MOKOMIEJI DALYKAI 4–7 kl.: šiuolaikinis šokis, klasikinis šokis, choreografija, sceninė raiška ir pasirenkamieji dalykai.

.

PROGRAMOS TRUKMĖ: 7 metai

.

UGDYTINIŲ AMŽIUS: 8–19 metų
.
MOKYTOJAI:

                                                           
                                                            
https://ksmm.lt/wp-content/uploads/2021/12/Indre-Ivanauskyte-350x500-1-180x320.jpg

Indrė Ivanauskytė

mokytoja
https://ksmm.lt/wp-content/uploads/2021/12/Indre-Puisyte-Sidlauskiene-350x500-1-180x320.jpg

Indrė Puišytė Šidlauskienė

mokytoja
https://ksmm.lt/wp-content/uploads/2021/12/Aiste-Kavoliene-350x500-1-180x320.jpg

Aistė Kavolienė

mokytoja metodininkė
https://ksmm.lt/wp-content/uploads/2021/12/Goda-Puleikyte-350x500-1-180x320.jpg

Goda Puleikytė

vyresnioji mokytoja
https://ksmm.lt/wp-content/uploads/2021/12/Asta-Brilingiene-350x500-1-180x320.jpg

Asta Brilingienė

mokytoja
https://ksmm.lt/wp-content/uploads/2021/12/Silvija-Navardauskaite-350x500-1-180x320.jpg

Silvija Navardauskaitė

mokytoja metodininkė
https://ksmm.lt/wp-content/uploads/2021/12/Albina-Lenortaviciene-350x500-1-180x320.jpg

Albina Lenortavičienė

vyresnioji mokytoja
https://ksmm.lt/wp-content/uploads/2021/12/Algirdas-Juzvikas-350x450-1-180x320.jpg

Algirdas Juzvikas

mokytojas metodininkas
PATIRTIS PROFESINĖJE SRITYJE

Mokytojai – šokio profesionalai, buvę/esami Kauno valstybinio muzikinio teatro, Kauno šokio teatro „Aura“, Anželikos Cholinos šokio teatro trupių nariai, įgiję išsilavinimą Nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų mokykloje, Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, Klaipėdos universiteto Choreografijos katedroje ir kitur, spektaklių bei projektų kūrėjai. Jų mokiniai – daugkartiniai tarptautinių ir respublikinių konkursų laureatai.

TVARKARAŠTIS
    Užsiėmimai vyksta adresu V. Krėvės pr. 50

Šiuolaikinio šokio programa (nuo 2022-09-02)                                                                                                                    

1 klasė      
Pirmadienis 17.20 – 18.05 Vaidyba* (109 kab.)
Antradienis 14.45 – 16.15 Šiuolaikinis šokis (201 salė)
Antradienis 17.00 – 17.45 Improvizacija* (106 salė)
Trečiadienis 14.45 – 16.15 Šiuolaikinis šokis (111 salė)
Trečiadienis 16.15 – 17.00 Sceninė raiška (111 salė)
Penktadienis 14.30 – 16.00 Klasikinis šokis (111 salė)
2 klasė
Pirmadienis 17.20 – 18.05 Vaidyba* (109 kab.)
Antradienis 14.45 – 16.15 Šiuolaikinis šokis (203 salė)
Antradienis 16.15 – 17.00 Sceninė raiška (201 salė)
Antradienis 17.00 – 17.45 Improvizacija* (106 salė)
Trečiadienis 14.00 – 15.30 Šiuolaikinis šokis (201 salė)
Ketvirtadienis 14.30 – 16.00 Klasikinis šokis (211 salė)
3a klasė      
Pirmadienis 15.00 – 16.30 Šiuolaikinis šokis (201 salė)
Pirmadienis 16.30 – 17.15 Sceninė raiška (201 salė)
Pirmadienis 17.20 – 18.05 Vaidyba* (109 kab.)
Antradienis 14.45 – 16.15 Klasikinis šokis (211 salė)
Antradienis 17.00 – 17.45 Improvizacija* (106 salė)
Ketvirtadienis 15.15 – 16.45 Šiuolaikinis šokis (308 salė)
3b klasė      
Pirmadienis 17.00 – 18.30 Šiuolaikinis šokis (203 kab.)
Antradienis 17.00 – 17.45 Improvizacija* (106 salė)
Trečiadienis 15.15 – 16.45 Šiuolaikinis šokis (203 salė)
Trečiadienis 16.45 – 17.30 Sceninė raiška (203 salė)
Ketvirtadienis 15.00 – 16.30 Klasikinis šokis (303 salė)
4 klasė      
Antradienis 16.15 – 17.00 Joga* (203 salė)
Antradienis 17.10 – 18.40 Šiuolaikinis šokis (203 salė)
Trečiadienis 15.00 – 16.30 Klasikinis šokis (211 salė)
Ketvirtadienis 16.00 – 17.30 Klasikinis šokis (211 salė)
Penktadienis 15.15 – 16.45 Šiuolaikinis šokis (201 salė)
Penktadienis 16.45 – 17.30 Sceninė raiška (201 salė)
5 klasė      
Pirmadienis 17.30 – 19.00 Šiuolaikinis šokis (201 salė)
Trečiadienis 16.30 – 18.00 Klasikinis šokis (303 salė)
Ketvirtadienis 16.45 – 18.15 Šiuolaikinis šikis (201 salė)
Ketvirtadienis 18.15 – 19.00 Sceninė raiška (201 salė)
Penktadienis 16.00 – 17.30 Klasikinis šokis (211 salė)
Penktadienis 17.30 – 18.15 Vaidyba* (109 kab.)
Penktadienis 17.35 – 18.20 Puantų technika* (211 salė)
6 klasė      
Pirmadienis 17.15 – 18.45 Šiuolaikinis šokis (211 salė)
Pirmadienis 18.45 – 19.30 Sceninė raiška (211 salė)
Antradienis 16.15 – 17.00 Joga* (203 salė)
Antradienis 17.10 – 18.40 Šiuolaikinis šokis (111 salė)
Trečiadienis 16.00 – 17.30 Šiuolaikinis šokis (309 salė)
Penktadienis 17.35 – 18.20 Puantų technika* (211 salė)
Penktadienis 18.20 – 19.50 Klasikinis šokis (211 salė)
7 klasė
Antradienis 16.45 – 17.30 Sceninė raiška (A) (109 kab.)
Antradienis 17.45 – 18.30 Sceninė raiška (R) (201 salė)
Antradienis 18.30 – 20.00 Šiuolaikinis šokis (201 salė)
Trečiadienis 17.00 – 18.30 Šiuolaikinis šokis (201 salė)
Trečiadienis 18.30 – 20.00 Choreografija-kūrybiniai darbai (111 salė)
Ketvirtadienis 16.30 – 18.00 Klasikinis šokis (303 salė)
Penktadienis 17.30 – 19.00 Šiuolaikinis šokis (211 salė)
*-Šias pamokas lanko tik pasirenkamą dalyką pasirinkę mokiniai.

(A), (R) arba (I) -Šias pamokas lanko atrinkti mokiniai.

 

 

 

                                                                                                        

        

Thanks to theidioms.com